Міжкімнатні двері

Як купити хороші і надійні міжкімнатні двері

Як показує практика, багато хто з нас купують двері в будинок, орієнтуючись тільки по їх дизайну, не цікавлячись при цьому навіть якістю матеріалу, який використовувався при їх створенні. Безумовно, їх дизайн також грає одну з ключових ролей при покупці, але робити його основним критерієм вибору не варто.

Адже якщо ви хочете вибрати двері міжкімнатні, які б змогли прослужити вам не один десяток років, то перше на що потрібно звернути увагу так це якість використовуваного матеріалу для їх створення.

Двері міжкімнатні можуть виготовляти з різних матеріалів. Найдорожчі з них — дерев’яні та скляні, до середньої цінової категорії відносять шпоновані, до економ-класу — ламіновані і кашировані двері.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

    Як правильно вибрати

    Сьогодні купити міжкімнатні двері дуже легко. Складність полягає лише в тому, як вибрати дійсно якісні двері, які б прослужили надійно багато років. Стикаючись з цим питанням, ми хочемо знайти і купити міжкімнатні двері, в яких би ідеально поєднувалося поняття ціни і якості. Не менш важливу роль відіграє і дизайн, а також гармонійна гра моделі з інтер’єром нашого будинку. Але якщо так розібратися, то всі ці поняття не зовсім конкретні і навряд чи допоможуть визначитися нам з покупкою, чи не так?

    На що ж потрібно звернути увагу при покупці міжкімнатних дверей:

    • конструкція повинна бути виготовлена ​​з якісних і натуральних матеріалів. Захисне покриття також не повинно шкодити здоров’ю людини. Найкраще вибирати модель з дерева або ж якісного шпону;
    • колір полотна повинен бути глибоким, без розлучень або плям. Двері міжкімнатні повинна виглядати вражаюче, але в той же час мати гарне природним забарвленням. Тому уважно огляньте його на наявність різного роду дефектів, які намагалися заховати під забарвленням, їх буде видно навіть неозброєним оком;
    • поверхню полотна дверей міжкімнатних повинна бути ідеальною. Це ні в якому разі не означає, що вона повинна бути рівною і гладкою по всьому периметру. Йдеться про те, що при легкому натисканні пальця на полотні не повинно залишатися слідів;
    • двері повинні мати бездоганну геометрію. Відстань між кутами рівні, місця з’єднання багетів, рамок, а також решіток не повинні мати запасу або зазору.

    Двері прихованого монтажу не буде видно тільки з одного боку стіни. Якщо ви хочете, щоб вони були невидимими з обох сторін, доведеться замовити полотно в товщину стіни.

    Ламіновані двері міжкімнатні не розкиснуть від вологи і прослужать вам протягом тривалого періоду часу, якщо вибрати полотно, вкрите плівкою таких видів: «ПВХ» і «двухромний ламінат».

    Міжкімнатні двері часто прикрашають скляними вставками. Вибираючи такі моделі, придивіться до виробів з матовим склом. В цьому випадку двері забезпечать достатню проникнення світла, але в той же час ізолюють простір від зайвих поглядів.

    Яких видів бувають двері

    На сьогоднішній день існує безліч видів дверей. Кожен може підібрати для себе модель, яка буде влаштовувати його не тільки по дизайн або якості, а й за ціною. Вибираючи для свого житла нову міжкімнатні двері, слід ознайомитися з усіма варіантами, які пропонують виробники. Щоб хоч якось полегшити вам цю задачу, ми рекомендуємо ознайомитися з простими категоріями, на які можна поділити всі моделі, представлені в нашому магазині.

    Шпоновані двері потрібно вибирати, враховуючи їх внутрішнє наповнення. Наприклад, на кухню можна поставити двері з картонним заповненням, а ось в спальню для хорошої звукоізоляції краще вибрати двері з наповненням з МДФ.

    Отримати консультацію

    і прорахунок — це безкоштовно.

      На сьогодні, купити двері міжкімнатні ви можете з наступним механізмом:

        • розпашні. Вони користуються великим попитом.  Двері це найбільш зручний і звичний для більшості варіант. Конструкція передбачає відкривання полотна на себе або ж в протилежну сторону. Є також ряд дверей зі спеціальним механізмом, які забезпечують відкривання в обидві сторони;
        • розсувним. Це так звані «купейні». Вони дуже практичні, ніж попередні моделі, так як для їх відкривання не потрібна наявність простору. В даному випадку двері рухається по направляючої лінії завдяки вмонтованим роликам;
        • складаний. Моделі з цим механізмом можна поділити ще на дві групи «книжка» і так звана «гармошка». За технологією відкривання / закривання вони дуже схожі між собою. Різниця полягає лише в розмірі та кількості їх вставок;
        • поворотний. Це порівняно новий вид дверей міжкімнатних в Києві. Вони також як попередня модель дозволяють заощадити простір в кімнаті. Механізм забезпечує відкривання полотна в обидва боки.

      Наступний критерій, за яким можна поділити всі моделі міжкімнатних дверей це їх особливості конструкції. Згідно з цим їх можна поділити на такі види:

        • одностулкові. Це найбільш поширені моделі. Двері складаються з одного великого полотна шириною від 70 см до 1 м;
        • двостулкові. Вони складаються з двох однакових половин. При цьому обидві частини є чинними і можуть функціонувати незалежно один від одного;
        • полуторні. Вони, як і попередній вид ділиться на дві частини. Різниця полягає лише в тому, що одна з частин набагато більша за іншу. Менша частина, як правило, фіксується нерухомо. Але якщо виникає необхідність розширити отвір, то її легко відкрити.

      Залежно від будови самого полотна можна все моделі поділити на такі підвиди:

        • щитові. Це найбільш простий варіант структури полотна. Воно може бути представлено у вигляді цілісного матеріалу або ж у вигляді так званого «Сендвіча» зі стільниковим або будь-яким іншим наповнювачем;
        •  фільонок. Основа складається з рами і самих перекладин. Місце, що залишилося може бути заповнене фільонками. Це можуть бути елементи з МДФ, ДСП або навіть скла.

      На міжкімнатні двері ціна буде залежати ще від однієї ознаки, а саме від наявності вставок. Залежно від цього сучасні моделі можна поділити на дві підгрупи:

        • глухі. Вони виробляються з цілісного, непрозорого матеріалу, який повністю ізолюють дверний отвір;
        • відкриття. До цієї групи можна віднести всі моделі дверей з наявністю різних скляних секцій та інших вставок.

      Проте, основним критерієм вибору міжкімнатних дверей для більшості — є вид матеріалу, з якого вони виготовлені. До найбільш поширених можна віднести:

        • дерево (деревяні двері). Це екологічний чистий матеріал. У дешевих моделях, як правило, натуральна деревина використовується тільки для створення каркаса. Що стосується більш дорогих варіантів, то вони створюються з дерева високої якості, яке володіє красивою текстурою і забарвленням. Вони прослужать вам довгий час, не піддавшись при цьому деформації. Але все ж купити дерев’яні двері міжкімнатні в Києві дешево ви можете з сосни або ж інших порід, які цінуються менше. Купуючи двері з масиву, для початку сформуйте свої вимоги до полотна. Якщо воно повинно бути міцним і твердим — краще придбати модель з дуба, ясена або бука. Якщо для вас в пріоритеті хороша звуко- і теплоізоляція, віддайте перевагу сосні.
        • МДФ. Ці моделі обійдуться вам на порядок дешевше, ніж з натуральних матеріалів. Дорогі моделі можуть повністю складатися з міцної панелі МДФ. Що стосується дешевих дверей, то тут цей матеріал використовується тільки для облицювання, а всередині може бути осередковий картон або ж будь-які матеріали.
        • Метал або пластик. Найчастіше ці матеріали використовують в комбінації, з яким небудь ще. Такі моделі обійдуться вам дешево. Недоліком є ​​лише порівняно невеликий експлуатаційний термін, і, звичайно ж, якість полотна.
        • Скло (скляні двері). Є ряд моделей, у яких цей матеріал використовується тільки в якості окремих вставок. Проте, двері можуть бути повністю виготовлена ​​зі скла. Як правило, вони додатково покриваються захисною плівкою, щоб знизити ризик пошкодження оточуючих при наявності збитку. Якісні скляні двері виготовляють з триплекс або загартованого скла, яке практично неможливо розбити. Сучасні скляні двері можна ставити в будь-яке приміщення в будинку, квартирі або офісі – це цілком безпечно.

      Двері шпоновані не варто ставити в ванну, вони швидше вийдуть з ладу через постійний вплив теплого пару. У приміщення з особливим мікрокліматом краще купити двері з покриттям з екошпон & ndash; вони стійко витримують високі температури і підвищену вологість.

      Вибір кольору

      Фарбовані двері не бояться високих температур і вологи, але вони схильні до механічних пошкоджень. Тому фарбовані двері краще поставити на кухню або у ванну, але не в дитячу.

      Двері міжкімнатні купити в Києві дешево різної кольорової гами можна без особливих проблем. На сьогоднішній день виробники представляють безліч моделей в яскравих і природних тонах. Особливо цінуються моделі з природним забарвленням. Вони підходять під будь-який стиль інтер’єру і самі по собі виглядають дуже ефектно і вражаюче.

      Ви можете при необхідності купити моделі в таких забарвленнях як:

      Купуючи білі двері, враховуйте, що таке полотно може мати холодний або теплий відтінок. Важливо правильно поєднувати відтінок дверей з квітами стін і підлоги: всі вони повинні бути або холодними, або теплими.

      • білий (білі двері). Світлі двері & ndash; це хороший дизайнерський прийом, щоб розширити простір в невеликому приміщенні, де не вистачає світла. Всупереч поширеній думці, на світлих дверях пил помітна не так сильно, як на темних.
      • чорний. Двері венге гармонійно поєднуються з меблями яскравих соковитих кольорів & ndash; червоного, смарагдового, індиго, золотистого. сама назва“венге” походить від тропічної деревини “wenge”,яке поширене в країнах Центральної Африки.
      • під колір натурального дерева. Купуючи дерев’яні двері, пам’ятайте — ціна різних видів деревини не завжди свідчить про низьку якість матеріалу. Так, наприклад, соснові двері — найдешевші, але це пояснюється не їх низькою якістю, а великий поширеністю цих дерев.
      • яскраві і екстравагантні відтінки (під замовлення) і т.д.

      Білі двері можуть бути матовими або глянцевими. Матову краще поставити в світле приміщення, а ось глянсову — в темне. Світло буде відбиватися від її поверхні, і кімната буде здаватися більш світлої.

      Цінова політика

      Безумовно, ціна двері грає далеко не останнє місце. На сьогоднішній день в магазинах можна зустріти двері, які стоять просто шалені гроші. Але дозволити купити їх зможуть далеко не всі

      Приховані двері варто замовити в тому випадку, якщо у ваш коридор виходить відразу кілька дверей. У такій ситуації за допомогою  дверей-невидимок можна візуально розширити вузький коридор міської квартири.

      Тому давайте ж розберемося, яку якість дверей ви отримаєте за свої гроші в різної цінової категорії:

            • елітні. Вони виготовляються в більшості випадків з дуба або будь-якої іншої цінної породи деревини. Вони можуть мати оригінальний або ж стандартний дизайн. Як правило, виготовляються під замовлення, враховуючи всі побажання клієнта;
            • середнього класу. Це можуть бути моделі з бруса, хвойних порід дерев або ж МДФ і т.д. Такі міжкімнатні двері йдуть стандартних розмірів. Зовнішній вигляд стандартної форми. У дизайні можуть бути і декоративні вставки з недорогих матеріалів (скло і т.д.);
            • економ класу. Як правило, дані моделі виготовляються з масиву сосни, який покривається лаком. Також це можуть бути ламіновані вироби і т.д. Незважаючи на низьку вартість в даній ціновій категорії також можна знайти якісні і надійні варіанти.

      Купити міжкімнатні двері ціна і якість, яких вас цілком влаштовує можна в будь-який з вищезазначених категорій.

      Розміри

      Розмір міжкімнатних дверей разом з дверною коробкою обчислюється, з огляду на ширину, висоту, товщину:

          • висота. Стандартними вважаються конструкції, висота яких становить 200 см. Проте, ці параметри можуть бути змінені в межах від 190 до 210 см. Точні параметри підбираються під кожного клієнта індивідуально;
          • ширина. Як правило, за стандартом ширина дверей дорівнює 80 або 70 см. Але є і моделі, де цей показник може бути трохи більше або менше. Наприклад, для ванної кімнати 60 см, а для вітальні від 90 до 100 см;
          • товщина. Цей показник дуже рідко підбирається індивідуально. Все залежить від обраної моделі, і матеріалу з якого вона виготовлена.