МДФ панелі

МДФ панелі для стін, ціна на які приємно дивує покупців, привертають великим асортиментом конструкцій, тиснень, гнучкою палітрою кольорів та оздоблення, а також різноманітністю області застосування. Такі вироби — відмінна альтернатива шпалерам або фарбі, які можуть мати коротший термін служби. До того ж вони економлять зусилля і час, оскільки використовується МДФ і встановлюється досить просто, без спеціальної обробки стін і їх чищення. Якісно вироблена плита стійка до різних механічних пошкоджень.

Різновиди декоративних МДФ панелей для стін їх технічні характеристики.

Переглянувши каталог з фото цікавих рішень інтер’єру з використанням стінових панелей MDF, багато хто відразу відправляються за покупкою. Однак, перш за все, важливо визначитися, який саме вид вироби підійде для інтер’єру найкраще.

Залежно від зовнішнього вигляду плити можуть бути двох типів:

 • плоскі зовні з нанесеною тонкою плівкою, яка надає матеріалу певну текстури та забарвлення;
 • фасонної форми, отриманої шляхом пресування матеріалу. Такий виріб найчастіше покривається лаком.

Розміри листа і його форми можливі в таких варіантів:

 • Рейкові — плити мають вузьку і довгу форму. Найкраще такий тип застосовувати для втілення дизайнерських рішень в невеликих приміщеннях.  Для установки таких панелей потрібна дерев’яна або металева обрешетка. Плити з’єднуються за допомогою паза або шипа.
 • Плиткові — панель має квадратну форму. Такий тип відрізняється простотою використання та естетичним виглядом — квадратна форма зручна для складання різних малюнків, колірних комбінацій і текстури.  Зазвичай такі вироби прикріплюються до стіни за допомогою клею або кляймерів.
 • Листові — дощечки мають великі розміри та застосовуються найчастіше для дизайну стін в габаритних приміщеннях. Багатошарова текстура поверхні таких виробів часто має обробку під камінь, дерево або кахель.  Встановлюються плити за допомогою клею. Вироби такої форми використовуються як в якості обробки стін, так і при виготовленні меблів, зокрема, — кухонних гарнітурів.

Існує кілька варіантів зовнішньої обробки:

 • Ламінування. Такі плити найбільш популярні, оскільки більш доступні. Ламіновані стінові панелі мдф покриваються тонкою плівкою ПВХ, що імітує рельєф натуральної деревини. Фарбування ламінованого МДФ можливо в різні кольори.
 • Фарбування та оздоблення шпоном. Основа з МДФ може бути забарвлена ​​(матовою, глянсовою емаллю). Верхній шар відрізняється стійкістю до дії вологи. Для облицювання часто використовуються цінні породи дерева. Для підвищення стійкості матеріалу, виріб можна покрити лаком.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  Особливості експлуатації стінових мдф плит (панелей).

  МДФ панелі — це одне з найдешевших та якісних покриттів. Привабливий зовнішній вигляд, простота і легкий монтаж стінових панелей МДФ робить їх одними з найпопулярніших матеріалів для дизайну комерційних приміщень в Харкові. Така обробка часто використовується також для оформлення коридорів, ванних і туалетних кімнат.

  Збираючись купити МДФ панелі, варто пам’ятати, що вони погано переносять високу вологість і високу температуру. Найбільш вологостійкими вважаються плиткові та листові вироби. Тому, вибираючи плити, важливо звернути увагу на захист вироби від впливу вологи та перепадів температур.

  При оздобленні стін панелями стан самих стін (наявність тріщин, гладкість поверхні) не має значення. Основна вимога — стабільність верхнього шару покриття, оскільки для монтажу деяких плит потрібен каркас, який кріпиться на стіну за допомогою шурупів. Простір між каркасними рейками часто використовується для того, щоб розмістити електричну проводку, кабелі інтернету або системи сигналізації. Якщо поверхня рівна, панель можна прикріпити за допомогою будівельного клею.

  Під час виготовлення не використовуються шкідливі токсичні речовини. Екологічна безпека гарантована! Панелі МДФ гігієнічні, вони не схильні до дій комах і мікроорганізмів, різних грибків, цвілі, ультрафіолетового випромінювання.

  МДФ панелі для стін купити в Україні можна, виходячи з багатого розмаїття запропонованих варіантів. Покупці різних міст, серед яких Харків, Київ, Кривий Ріг, Запоріжжя, вже оцінили, як ряд переваг цього матеріалу допоможе реалізувати будь-які творчі фантазії по створенню оригінального інтер’єру.

  Панелі МДФ: переваги в експлуатації

  Крім простого монтажу, панелі МДФ мають ряд переваг, на які варто звернути увагу. Такі панелі без проблем можна застосувати в обробці офісних приміщень, дитячих та навчальних закладів, лікувальних центрів, а також в будь-яких житлових приміщеннях.

  Позитивні характеристики МДФ панелі для стін:

  • Екологічно безпечні. Матеріал панелей виготовлений з деревних волокон методом гарячого пресування. При цьому при виготовленні використовуються органічні клейкі речовини (лігнін). При тривалій експлуатації входять до складу неекологічні речовини (формальдегідні смоли) не виділяються в навколишній простір. Панелі МДФ, представлені в магазині «100 метрів», відповідають всім вимогам екологічності та якості.
  • Стійкість до механічних впливів. Деревоволокнистих плит володіє високою щільністю і стійкістю в сукупності з якісним ламінуванням, що забезпечує легкість в обробці, довговічність експлуатації та надійність.
  • Висока стійкість до підвищених температур. Панелі МДФ не тільки міцні, але і мають високу стійкість до підвищених температур. Діапазон застосування дуже великий: від 0 до +60 градусів Цельсія.
  • Вологостійкість. Завдяки спеціальній обробці та нанесеною захисту на поверхню панелі пряме попадання рідини не здатне завдати шкоди матеріалу.
  • Стійкість до впливу сонячних променів. Особливе покриття також захищає поверхню панелі від впливу ультрафіолету, тим самим запобігаючи вицвітання.
  • Звуко- і теплоізоляція. Каркасний монтаж панелі сприяє додаткової ізоляції від небажаних шумів і проникненню холоду в приміщення.

  При всіх перерахованих перевагах панелі МДФ ціна за квадратний метр залишається цілком доступною кожному.