Підвіконня

Будь яке вікно не буде виглядати по­справжньому ефектно якщо не надати йому відповідне обрамлення ­ підвіконня. Мабуть сучасні підвіконня навряд чи можна назвати звичайними ­ скоріше це декоративні елементи неймовірної краси та практичності.
Яким воно має бути? Міцним, практичним, з матеріалу, який прослужить багато років та є стійким до пошкоджень та перепадів температури.

Його властивості мають дозволяти без остраху при потребі стати на підвіконня (наприклад, щоб помити вікно, як роблять господині) не боячись, що воно трісне, чи поставити гаряче, не думаючи про те, що воно зіпсується. Якісне хороше підвіконня не повинне змінювати колір, навіть, під впливом UF променів.

Підвіконня Danke

danke

Підвіконня Danke — це колекція пластикового підвіконня преміум класу, що має цілий ряд важливих характеристик для споживачів. Це результат ефективної роботи по впровадженню інноваційних технологій, у поєднанні з використанням виключно якісних, імпортних матеріалів, виробництвом на новітньому німецькому обладнанні та найсуворішим контролем якості продукції.

В основі підвіконня ­ унікальна внутрішня конструкція ребер жорсткості, що робить його надміцним, а форма капіноса ­ найбільш популярна серед мармурових підвіконь. При високій міцності, вага підвіконь Danke досить мала.

Підвіконня Данке є стійким до подряпин і вологи, деформацій на стиск та вигин, усадки матеріалу. ПВХ підвіконня покривається унікальним акриловим ламінатом “Elesgo”, виробництва Німеччини ­ єдиним у своєму роді сучасним, екологічно чистим матеріалом, який має найкращі технічні та декоративні властивості. “Elesgo” відрізняється найвищим рівнем міцності.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  Підвіконня Plastolit

  Пiдвiконня Рlastolit — iнновацiйний продукт, створений для найвимогливiших покупцiв, що втiлює найважливiшi побажання й потреби сучасних людей. Заокруглена форма капiноса пiдвiконня Рlastolit вiдтворює лiнii пiдвiконня з натурального мармуру та пiдкреслює його благородний вигляд. Пiдвiконня Рlastolit поєднує у собi монолiтну мiцнiсть, iдеальну рiвну глянцеву або матову поверхню, найсучаснiше ламiнацiйне покриття.
  Основнi переваги пiдвiконь Plastolit:

  • Збiльшена до 20 мм товщина пiдвiконня додає мiцностi готовому виробу;
  • Високомiцна плiвка «Elesgo» (Нiмеччина) має в 5 разiв бiльшу стiйкiсть до стирання, нiж зазвичай використання ПВХ ­плiвки – це забезпечує тривалий термiн служби пiдвiконь;
  • Додаткове фiнiшне шлiфування пiдвiконня забезпечує iдеальну поверхню без хвиль i нерiвностей.
  Plastolit