Підвіконня

Будь яке вікно не буде виглядати по­справжньому ефектно якщо не надати йому відповідне обрамлення ­ підвіконня. Мабуть сучасні підвіконня навряд чи можна назвати звичайними ­ скоріше це декоративні елементи неймовірної краси та практичності.
Яким воно має бути? Міцним, практичним, з матеріалу, який прослужить багато років та є стійким до пошкоджень та перепадів температури.

Його властивості мають дозволяти без остраху при потребі стати на підвіконня (наприклад, щоб помити вікно, як роблять господині) не боячись, що воно трісне, чи поставити гаряче, не думаючи про те, що воно зіпсується. Якісне хороше підвіконня не повинне змінювати колір, навіть, під впливом UF променів.

Підвіконня Danke

danke

Підвіконня Danke — це колекція пластикового підвіконня преміум класу, що має цілий ряд важливих характеристик для споживачів. Це результат ефективної роботи по впровадженню інноваційних технологій, у поєднанні з використанням виключно якісних, імпортних матеріалів, виробництвом на новітньому німецькому обладнанні та найсуворішим контролем якості продукції.

В основі підвіконня ­ унікальна внутрішня конструкція ребер жорсткості, що робить його надміцним, а форма капіноса ­ найбільш популярна серед мармурових підвіконь. При високій міцності, вага підвіконь Danke досить мала.

Підвіконня Данке є стійким до подряпин і вологи, деформацій на стиск та вигин, усадки матеріалу. ПВХ підвіконня покривається унікальним акриловим ламінатом “Elesgo”, виробництва Німеччини ­ єдиним у своєму роді сучасним, екологічно чистим матеріалом, який має найкращі технічні та декоративні властивості. “Elesgo” відрізняється найвищим рівнем міцності.

Підвіконня Plastolit

Пiдвiконня Рlastolit — iнновацiйний продукт, створений для найвимогливiших покупцiв, що втiлює найважливiшi побажання й потреби сучасних людей. Заокруглена форма капiноса пiдвiконня Рlastolit вiдтворює лiнii пiдвiконня з натурального мармуру та пiдкреслює його благородний вигляд. Пiдвiконня Рlastolit поєднує у собi монолiтну мiцнiсть, iдеальну рiвну глянцеву або матову поверхню, найсучаснiше ламiнацiйне покриття.
Основнi переваги пiдвiконь Plastolit:

  • Збiльшена до 20 мм товщина пiдвiконня додає мiцностi готовому виробу;
  • Високомiцна плiвка «Elesgo» (Нiмеччина) має в 5 разiв бiльшу стiйкiсть до стирання, нiж зазвичай використання ПВХ ­плiвки – це забезпечує тривалий термiн служби пiдвiконь;
  • Додаткове фiнiшне шлiфування пiдвiконня забезпечує iдеальну поверхню без хвиль i нерiвностей.
Plastolit

Підвіконня Sauberg

podokonnik.jpeg

Характерною особливістю всього модельного ряду є стійкість до зносу, механічних впливів та фізичних навантажень. Такі можливості досягаються за рахунок присутності у внутрішньому наповненні великої кількості ребер жорсткості, що зводять до мінімуму ризик появи деформацій. Візуальна подібність із природним мармуром та благородною текстурою деревини реалізується шляхом покриття робочої основи ламінаційною плівкою, яка має високу міцність. До того ж, декоративний шар, що утворюється, зберігає насиченість свого кольору навіть під впливами УФ-променів. Процедура ламінування ПВХ декоративною плівкою надає конструкції ударо- та термоміцні властивості, завдяки чому такими підвіконнями добре оформлятимуть широкі отвори.

Крім розкішного презентабельного зовнішнього вигляду, декоративна поверхня, що імітує мармур та волокна деревини з характерною фактурною, викликає тактильне захоплення. Такі підвіконня не вимагають особливого догляду. До того ж, можна назавжди забути про необхідність проведення реставраційних робіт, чи то фарбування чи шпаклювання.

Резюмуючи все вищевикладене, можна ствердно заявити, що підвіконня преміум класу бюджетної серії від Sauberg, що реалізуються нами, мають безліч очевидних переваг, серед яких слід виділити:

Виражені теплоізолюючі властивості за рахунок присутності в конструкції багатьох камер.
Здатність витримувати не високі температури, що практично нівелює ймовірність займання.
Стійкість до сонячних променів та механічних пошкоджень, корозії та процесів гниття, включаючи контакт з агресивними хімічними реагентами.
Відсутність короблення та усадки.
Варіативність колірного дизайну.
Простота монтажу.
Тривалий експлуатаційний ресурс без втрати товарного вигляду.