Двері New Style

Продукція компанії Новий Стиль добре знайома жителям не тільки України, але і більш ніж 20 країн світу. На сьогодні на українському ринку більше половини міжкімнатних дверей виробляється ТМ Новий Стиль. Ця цифра не викликає сумніву, досить придивитися до дверей в будь-якому куточку України і з великою часткою ймовірності Ви побачите саме продукцію цього виробника. Ще більше буде вірогідність якщо Ви зайдете в сучасний офіс або державну установу. Таке поширення двері Новий Стиль отримали завдяки високій якості і прийнятній ціні.

Про це свідчить і слоган компанії — «Ми прагнемо бути поруч з вами!», який підкреслює енергію в прагненні забезпечити українських і не тільки споживачів якісною і доступною дверною продукцією в Україні та інших куточках світу.

Компанія невпинно стежить за останніми тенденціями світового дизайну і уважно ставиться до побажань своїх клієнтів, тому регулярно з’являються нові колекції, а в магазини надходять сучасні кімнатні двері.

Маючи досвід роботи з різними постачальниками, ми сміливо можемо стверджувати, що компанія Новий Стиль виробляє не просто хороші двері, а кращі міжкімнатні двері на сьогоднішній день.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  Міжкімнатні двері ТМ «Новий стиль» відрізняє:

  • чудовий дизайн;
  • надійність конструкції;
  • висока якість;
  • доступна ціна;
  • використання матеріалів від кращих світових виробників.

  Матеріали

  ТМ «Новий стиль» виробляє грунтовані, ламіновані та покриті ПВХ плівкою двері. Міжкімнатні ламіновані двері мають масу переваг. Вони практично не відрізняються від дверей, які виготовлені з натурального дерева, але значно виграють в ціні. Крім того, вони стійкі до перепадів температур і вологості. Використовуючи ламінат і ПВХ плівку різного кольору, а також вставки зі скла, можна вибрати цікаві дизайнерські рішення.

  Двері, покриті ПВХ плівкою, більш довговічні, естетичні, не бояться вологості і ультрафіолетових променів. До того ж вони добре переносять хімічні засоби очищення.

  Моделі та Колекції

  Компания «Новий стиль» виробляє більше 100 моделей міжкімнатних дверей, які об’єднані в більш ніж 20 колекцій.

  Колекція дверей «Сімплі» — недорогий варіант ґрунтованих міжкімнатних дверей. Це двері економ класу, у яких, тим не менш, є кілька переваг. Їх можна пофарбувати в будь-який, потрібний вам колір. Коробка і лиштва — з сосни. Ці двері можна використовувати у ванній кімнаті.

  Цікава колекція ламінованих дверей «Колорі» виготовляється в кольорах: горіх, вишня, вільха, венге. Але ці двері не рекомендується використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

  Міжкімнатні двері колекції «Квадра» і «Модерн» можуть бути ламінованими або покритими ПВХ плівкою.

  Колекції «Фортіс», «Інтера», «Маестра», «Ностра» мають дверне полотно, вкрите ПВХ плівкою, міцною і довговічною. Це елегантні двері з матованим склом. Малюнок на склі виконаний за технологією, яка використовується для виготовлення вітражів. Кожен малюнок — дизайнерська робота, яка є ексклюзивною. Міжкімнатні двері колекції «Ностра» є збірними, тобто вони зібрані з окремих елементів і скріплені стяжними гвинтами. У них легко можна замінити одне скло на інше або на глуху вставку.