Москітні сітки

Москітні сітки – універсальний захист

Москітні сітки – ідеальний захист від проникнення комах, сміття, пилу, тополиного пуху, тліючих недопалків й попелу з верхніх поверхів. Багатофункціональні та міцні конструкції оцінені тими людьми, хто піклується про своїх домашніх тварин, оберігає їх від небезпечного прагнення вибратися назовні. Тонка сітка не перешкоджає проникненню сонячного світла, тепла та свіжого повітря у приміщення, зберігає естетичний вигляд інтер’єру і підвищує рівень безпечності житла.

Чи варто встановлювати москітні конструкції?

Вибір та установка москітних сіток – один з важливих моментів в оснащенні віконних отворів. Конструкція виготовляється з алюмінієвого каркасу з натягнутою капроновою, нейлоновою або пластиковою ниттю. Тонка, але міцна структура настільки дрібна, що перешкоджає проникненню найменших частинок пилу та найдрібніших комах. Для тих, хто не може визначитися з необхідністю встановлювати москітні системи, є декілька причин, згідно з якими зробити це необхідно. Основні з них:

 • Захист від проникнення комах, пилу та сміття;
 • Практичність й простота у використанні;
 • Стійкість до коливань температур та різних погодних умов;
 • Зносостійкість та збереження зовнішнього вигляду;
 • Екологічність та безпечність матеріалів;
 • Доступна ціна.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  Різновиди москітних сіток

  Антимоскітні системи бувають декількох видів, що дозволяє встановлювати їх у будь-який віконний або дверний отвір, ззовні або всередині приміщення. В якості кріплень використовуються Z-кріплення сітки на штоках. За способом установки сітки поділяються на декілька типів:

  • Плісе. Конструкція при закриванні/відкриванні складається в «гармошку». Може встановлюватися горизонтально та вертикально, закриваючи отвір будь-якої форми та розміру. Практичний варіант для облаштування об’ємних конструкцій, що потребують світлової прозорості.
  • Розсувні. Системи призначені для розсувних стулок, їхній принцип роботи нагадує двері шафи-купе. Вони незамінні на балконах та терасах. Наявність спеціального ворсу для ущільнення допомагає перекрити наявні отвори та щілини.
  • Рулонні. Таку конструкцію за необхідністю можна легко звернути та прибрати у короб, що кріпиться ззовні чи всередині приміщення. Може встановлюватися практично на будь-які віконні системи: ПВХ, дерев’яні, алюмінієві та вітражні віконні отвори.
  • Рамочні. Найпопулярніша та найпоширеніша конструкція з алюмінієвого профілю. Міцна та пружна система, проста в експлуатації. Може розміщуватися як на зовнішній стороні рами, так і всередині. Завдяки оснащенню петлями, мобільна та більш керована.

  Наша компанія пропонує широкий асортимент москітних сіток. Ми гарантуємо індивідуальних підхід до кожного клієнта, пропонуємо оптимально підходящі варіанти. Наші спеціалісти встановлять москітні сітки бажаної конструкції у віконний чи дверний отвір.