Двері Форт-нокс

Двері Форт Нокс від української компанії Форт Нокс виготовляються по повному циклу виробництва. Застосовуються найновіші передові технології, обладнання, залучається висококваліфікований персонал. Продукція Форт Нокс поєднує в собі інноваційні технічні розробки, світове якість і надійність.

ПЕРЕВАГУ ВИБОРУ ДВЕРЕЙ ФОРТ НОКС

 • Двері форт Нокс оснащені 2-ма системами замикання, що збільшують ступінь безпеки, надійними практичними основним і додатковим замками, сталевими петлями, повною комплектацією фурнітури від провідних світових фірм.
 • При індивідуальному замовленні на виготовлення можна вибрати нестандартні габарити, варіанти обробки і внутрішньої і зовнішньої, додаткову комплектацію. Можна також замовити монтаж дверей в приміщенні.
 • Ціна на двері залежить від моделі та колекції, в яку вона входить. Для замовлення потрібно зателефонувати компанії або оформити замовлення на сайті. Оператори інтернет-магазину Комфорт можу допомогти з вибором товару, якщо виникають сумніви.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВЕРЕЙ ФОРТ НОКС

  Форт Нокс двері розроблені і виготовляються з урахуванням будівельних, санітарних норм і вимог ергономіки та естетичності. Двері вибирають з-за надійності, безпеки, довговічності та комфортності.

  Біля вхідних дверей Форт Нокс міцна і надійна конструкція, що забезпечує захист від фізичного зовнішнього впливу, покриття з листового металу, складні замки. Вони можуть бути оснащені протизнімні штирями і іншими противовзломними деталями. Утеплені мінеральною ватою двері надійно захищають своїх власників від холоду, перепадів температур, зайвої вологості, вуличного шуму. Покриття не вигорає від сонячних променів, не псується від атмосферних впливів, матеріали не виділяють токсичних речовин.

  У комплектацію дверей, які встановлюють зовні приміщення, входить терморозрив — вставка між частинами коробки з металу (для зменшення теплопровідності, різниці внутрішньої і зовнішньої температури, для попередження утворення конденсату і подальшого обмерзання, проникнення морозного повітря з вулиці всередину приміщення) і поріг з нержавіючої сталі .