Штори плісе

Штори-плісе – це сонцезахисні системи з плісированого матеріалу. Полотно має багато паралельних горизонтальних складок, закріплено на алюмінієвому профілі, утримується і переміщується напрямними струнами. Плісе – підходящий варіант для захисту приміщення від ультрафіолету і поглядів з вулиці.

Принцип роботи штор плісе

Для виробництва штор-плісе використовують гофровану тканину. У стані закриття вона разпрямлена, видно горизонтальні складки. Коли розкривають вікна, впускаючи світло, полотно піднімається, складаючись «гармошкою» вгорі чи внизу вікна.

У складеному вигляді полотно штори виглядає як горизонтальна смужка тканини шириною 5 см. Кріпиться виріб до вікна.
В сложенном виде полотно шторы выглядит как горизонтальная полоска ткани шириной 5 см. Крепится изделие к окну.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  Основна задача

  Системи плісе спеціально створені для захисту від сонячного тепла, зайвого світла, ультрафіолету, сторонніх очей приміщень з мансардними вікнами і вікнами нестандартних форм. Ці сонцезахисні системи 100% застосовні на арочних, трапецеїдальних і круглих вікнах. Це забезпечується за рахунок можливості гофрованої тканини розпрямлятися з одного боку і в той же час бути щільно стислій з протилежного.

  Системи плісе оснащені тонкими, міцними напрямними дозволяють тканини щільно прилягати до рами вікна або до скла не дозволяючи провисати з боків, а форма тканини, що нагадує гармошку, не дозволяє з’являтися прогину в центральній частині, при розміщенні штори плісе на мансардних вікнах. У колекції тканин штор плісе понад 100 різних кольорів і фактур а так само можливо нанесенні будь-якого зображення методом фотодруку на тканини. Так гарантовано забезпечується гармонійне поєднання вироби з інтер’єром приміщення.

  Переваги плісе перед класичними шторами

  Перевага Плісе Класичні штори
  Підходять для вікон нестандартної форми Так – за допомогою плісе можна оформляти аркові, мансардні, французькі, стельові та інші вікна. Ні – класичні штори в основному розраховані на стандартний віконний отвір.
  Варіативність установки і управління Відкриваються від низу до верху і навпаки, мають кілька типів монтажу – зі свердлінням і без. Монтуються тільки на стіну або стелю над віконним отвором, обов’язково використовувати карниз.
  Довговічність Стійкі до вигорання і зносу за рахунок просочення. Швидко втрачають колір на сонці, з часом псуються від прання.
  Простота експлуатації Покриті просоченням, що захищає від вологи, пилу і забруднень. Швидко вбирають пил. На кухнях легко забруднюються жиром, у ванній вбирають вологу.
  Легкість догляду Не потрібно прати, можна іноді чистити вологою тканиною або пилососом. Потрібно прати часто, від прання вони псуються.
  Компактність Щільно прилягають до віконного отвору по периметру скла, не займають місця. Мають громіздку конструкцію, крадучи багато простору.

  Отримати консультацію

  і прорахунок — це безкоштовно.

   Які штори-плісе ми пропонуємо?

   Плісе класичні – лист гофрованого полотна, в згорнутому стані збирається «гармошкою». Доступний за ціною, простий в установці і обслуговуванні варіант.

   Шторы-плиссе монтируются:

   На раму вікна

   Перший з профілів, що має систему управління схожу з системою для класичних жалюзі, кріпиться на раму зверху. Другий профіль кріпиться на нижню частину рами і з’єднується з першим профілем тонкими і міцними напрямними. Третій профіль утримує нижню частину тканини і рухаючись по натягнутим напрямних відкриває або закриває вікно шторами плісе.

   Ми пропонуємо тканинні штори плісе – довговічний і практичний варіант, стійкий до вигорання, зносу, вологи і пилу. Ці штори-плісе можна мити водою, вони виглядають стильно і дорого.

   У штапик

   Мають фіксуючі струни по краях, що притискають полотно до скла. За рахунок цього плісе в закритому вигляді прилягає щільно, не пропускаючи зайвого світла, не відхиляючись. Управління здійснюється за рахунок верхнього і нижнього профілю, здатних пересуватися по напрямних струнах в верх і вниз – це дозволяє відкривати і закривати штори як знизу вгору так і з гори до низу. Підходять для вікон нестандартної форми, а також розташованих під нахилом – мансардних, стельових.

   У плані забарвлень ці сонцезахисні штори дають величезний вибір: однотонні плісе різних кольорів, комбінації 2 і більше кольорів, з візерунками, фактурою і принтами.

   Як доглядати за шторами плісе

   Штори плісе мають захисне просочення, тому відштовхують пил, вологу, жир. Вони не часто мають потребу в чищенні і досить прості в догляді:

   • Протирайте штори вологою м’якою тканиною
   • Під час генерального прибирання пройдіться по ним губкою, змоченою в мильному розчині, а потім видаліть залишки миючого мокрою тканиною
   • Складіть і розкладіть плісе кілька разів, щоб видалити залишки води
   • Сушіть штори в складеному стані

   Якщо у вас паперові плісе, їх мити не можна – тільки протирати. Ще одна важлива умова – не гладити ці штори, інакше всі складки розпрямляться.