Сучасні вікна: що обрати?

Будь-яка людина, рано чи пізно, думає про заміну старих вікон. Люди вважають, що всі металопластикові пакети нічим не відрізняються один від одного. Однак, крім розмірів, форм, дизайну, важливо правильно обрати профільну систему з урахуванням технічних та єстетичних потреб приміщення. Обрати найкращрий варіант вікна для вашого житла допоможуть наші кваліфіковані менеджери

З чого складається сучасне вікно?

Якщо заглибитися в вивчення цього питання, то можна знайти цілий ряд відмінностей: з чого вони зроблені (профіль), що встановлено всередині (фурнітура), товшина та камерність остіклення, фірма виробник.

Саме від сукупності всіх цих факторів і формується остаточна ціна виробу. Вікна бувають однокамерні та двокамерні. Це певний стандарт. Є і трьох і чотирьох, але це дуже рідко.

Придивляємося до варіантів

Якщо ви зупините свій вибір на однокамерному склопакеті, то в такому випадку для вас буде кращим рішенням енергозберігаючий варіант.

Так само вікна діляться по найменуванню, згідно конструкції вони бувають:

  • французькі;
  • глухі;
  • з фрамугами;
  • штульпові;
  • комбіновані вироби.

Буде краще, якщо перед вибором і покупкою вікна ви проконсультуєтеся з нашими фахівцями. Вони підкажуть вам, який вид вікна з якою фурнітурою підійде саме вам.

На сьогоднішній день, вікна виготовляються не тільки з пластику. Але,  саме металопластикові вікна впевнене лідирують на всіх ринках світу. Вони дуже надійні і без проблем переносять будь-який режим – лютий мороз або аномальну спеку. Захистять житло і від протягів — конструкції дуже герметичні та зручні в цьому плані.

За такими вікнами господарям буде легко доглядати. Найголовніші їх плюси в тому, що вони не випускають тепло з приміщення і не запускають холод з вулиці. Більш того, вони максимально не пропускають шум. Навіть якщо ваші вікна виходять на трасу, то закривши вікна, ви не почуєте не однієї машини.

Саме тому пвх-вікна – лідери на ринку і привертають покупців по всій планеті. Якості конструкцій змушують їх зупинити свій вибір на металопластикових вікнах.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.