Секційні ворота

Секційні ворота — сучасний спосіб облаштувати в’їзд у гараж, а також складське чи виробниче приміщення. Їх полотно піднімається під стелю, а отже не забирає корисної площі та не заважає руху транспортних засобів.

Особливості секційних воріт

Ключовою особливістю конструкції секційних воріт у порівнянні з іншими видами є їх відмінна теплоізоляція. Це досягається завдяки використанню сендвіч-панелей і щільному приляганню полотна до стіни.

Сендвіч-панель — особливий композитний матеріал, з якого складається полотно воріт. Він складається з двох надійно з’єднаних між собою листів сталі, між якими міститься пінополіуретановий наповнювач. Спротив передачі тепла таких панелей становить аж до 1,0 м²⋅C°/Вт, тобто такий же, як і цегляної стіни товщиною 60 см.

Герметичність конструкції забезпечується наявністю еластичних EPDM-ущільнювачів та надійним притисканням полотна до стіни по всьому периметру. Ущільнювачі також містяться між сендвіч-панелями, що забезпечує надійне прилягання секцій одна до одної.

Максимальна ширина секційних воріт становить 8 м, а висота — 7 м. Конструкція воріт розрахована на тривале використання: базовий ресурс пружин становить 25 000 циклів піднімання-опускання. У промисловій серії існує можливість встановити посилені торсійні пружини, що збільшує ресурс до 100 000 циклів.

Будь-які секційні ворота можна з легкістю автоматизувати. Для цього використовуються стельові приводи (для гаражних серій воріт) і вальні двигуни (для промислових серій).

Чи не єдиний недолік воріт секційного типу — необхідність у достатньо глибокому приміщенні. Потрібна глибина напряму залежить від висоти пройми, до якої слід додати невелику відстань для технічної частини конструкції (вона залежить від виду монтажу воріт; становить максимально 980 мм).

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  Види секційних воріт Alutech

  Глобальний поділ секційних воріт можна зробити на дві категорії:

  • гаражні;
  • промислові.

  Гаражні ворота Alutech призначені для встановлення в домашніх господарствах із невеликою інтенсивністю роботи (середнє значення — 4 цикли піднімання-опускання на день). Асортимент представлений двома серіями:

  • Alutech Prestige — преміум серія воріт, у яких товщина сендвіч-панелі становить 45 мм (із найвищим показником спротиву теплопередачі 1,0 м²⋅C°/Вт), конструкція оснащена здвоєними роликами (полотно рухається тихіше), направляючі мають товщину 1,5 мм у воротах із торсійним механізмом, а двопелюстковий EPDM-ущільнювач забезпечує надійну герметичність;
  • Alutech Trend — бюджетна серія воріт. Товщина панелі тут становить 40 мм (спротив передачі тепла — 0,74 м²⋅C°/Вт), ущільнювачі однопелюсткові, а направляючі мають товщину 1,2 мм.

  Промислові ворота Alutech розраховані на значні навантаження і призначені для використання у складських, виробничих приміщеннях, СТО, автомийках, пожежних частинах та ін. Їхня конструкція відрізняється від гаражної серії більш масивними елементами (наприклад, товщина направляючих становить 2 мм проти 1,2-1,5 мм у гаражних воротах). Також усі ролики, кронштейни та петлі відрізняються формою.

  Виробник передбачив 10 різних варіантів монтажу конструкції, виходячи з особливостей приміщення. Промислові ворота можна встановлювати там, де відстань до стелі більше ніж удвічі перевищує висоту проїзду. Крім того, існує можливість монтажу горизонтальних направляючих під кутом від 5° до 45°.

  Асортимент воріт промислової серії Alutech представлений п’ятьма основними видами. Більш детальну характеристику кожного з них ви можете переглянути у статті за посиланням. Тут ми наведемо короткий опис:

  • ProPlus — класичні промислові ворота з товщиною панелі 45 мм;
  • ProTrend — бюджетний варіант, у яких товщина сендвіч-панелі становить 40 мм;
  • AluPro — класичний варіант панорамних воріт (товщина алюмінієвого профілю становить 45 мм);
  • AluTrend — бюджетний варіант панорамних воріт, у яких товщина алюмінієвого профілю становить 40 мм;
  • AluTherm — панорамні ворота з підвищеними теплоізоляційними властивостями (до 40%).