Ролетні ворота

Ролетні гаражні ворота Алютех призначені для швидкого перекриття заїздів до побутових паркувальних приміщень невеликих та середніх розмірів. Підйомно-рулонна система гарантовано підійде для установки в будівлі незалежно від її монтажних параметрів, оскільки закріплення може виконуватись одним з трьох способів. Окрім універсальності, захисні ролети від білоруського заводу виокремлюються з-поміж інших стійкістю до утворення корозії та помірних вітрових навантажень.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  Ролетні ворота AG77

  Ролетні ворота призначені для установки на прорізи в торгових центрах, виробничих і складських приміщеннях, а також гаражах. Завдяки компактній конструкції ролетні ворота ідеально підходять для прорізів, де вгорі розташовані інженерні комунікації (водопровід, електропроводка і ін.). Монтаж ролетних воріт можливий як на отвір, так і в отвір зовні або всередині приміщень. Максимальні розміри отвору для установки ролетних воріт: ширина — більше 7 м, площа — понад 21 м.

  Ролетні ворота (гаражні ролети) складаються з алюмінієвих профілів, які згортаються в захисний короб, розташований у верхній частині воріт. «АЛЮТЕХ» пропонує профілі роликового плющення з м’яким і твердим пінним наповнювачем в 16 кольорах, а також екструдовані профілі — вентиляційні та оглядові — в 12 кольорах. Профілі роликового плющення на відміну від профілів для віконних ролет виготовляються з більш товстої алюмінієвої стрічки. Висота покриває поверхні всіх профілів для Рольворота — 77 мм, товщина — 19 мм.

  Основний матеріал для виготовлення ролетних воріт і гаражних рольставен — алюміній — забезпечує високу стійкість конструкції до корозії, впливу атмосферних опадів, перепадів температур, гарантує міцність, надійність і екологічну чистоту.

  Ролетні ворота PD77

  Профіль PD77 є економічним аналогом профілю AG / 77 і призначений для закриття комірних отворів шириною до 5,28м.

  Оптимальна конфігурація PD / 77 забезпечує хороші параметри намоток, зіставні з AG / 77.

  Незважаючи на зниження вартості, характеристики лакофарбового покриття (товщина, двухслойность), рівномірність пенозаполненія і стабільність конфігурації профілів залишилися на високому рівні.

  Профіль PD / 77 пропонується в п’яти в п’яти найбільш популярних кольорах. Поставка виробів в інших кольорах буде здійснюватися під замовлення.