Refleksol та ZIP-системи

РЕФЛЕКСОЛІ

Найдоступніша зовнішня солнцезащита — це Refleksol (рефлексолі) і ZIP-система. Грубо кажучи це зовнішній варіант внутрішньої ролети з тканини. Рефлексолі ZIP система використовують спеціальні матеріали (які багато хто за звичкою називають тканиною, хоча це полотно іншого порядку) призначені для зовнішнього застосування. Такий матеріал має різну ступінь світлопропускання, і звичайно ж дизайн.

Часто рефлексол або ZIP використовують як штори на веранду Київ, Дніпро, Львів, Харків та інші міста України вже оцінили зручність управління і економічну вигоду від такої зовнішньої сонцезахисту. Штори в альтанку купити хочуть багато, і рефлексолі zip система від SUNNY TM — це ідеальне рішення!

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ РЕФЛЕКСОЛІ І ZIP СИСТЕМИ

Найважливіше гідність рефлексолі і ZIP-системи — це їх розташування. Перебуваючи на вулиці, вони відсікають більшу частину сонячної енергії, не дозволяючи їй проникнути всередину. Комплектуючі від європейських виробників (Австрія, Нідерланди, Франція, Італія) це гарантія якості, а їх різні характеристики світлопропускання дозволять підібрати ідеальний варіант під конкретну задачу. Тому купити рефлексолі — це відмінний вибір для економії електроенергії на кондиціонуванні. У ресторани і кафе часто замовляють рефлексолі прозорі — спеціальна плівка служить імітацією скління, не перекриваючи огляд відвідувачам, і захищаючи їх від вітру і негоди. ZIP-система — це касетна сонцезахисна рефлексолі, яка завдяки своїй конструкції та ZIP замкам в напрямних, надійно фіксує в них матеріал і витримує досить сильні пориви вітру. Таку систему вибирають ті, хто вирішив купити штори в альтанку.

OБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ

Зовнішня солнцезащита має широку сферу застосування. Це і житлові будинки — як приватні (веранди, тераси, альтанки), так і багатоповерхові (вікна, балкони). І нежитлові комерційні об’єкти — літні майданчики та альтанки ресторанів і готелів, бізнес центри, салони, магазини і багато іншого. На таких об’єктах рефлексолі і ZIP система з фотодруком логотипу можуть грати і додаткову роль реклами і впізнаваного стилю. Рефлексолі і ZIP-система мають сучасний лаконічний дизайн і можливість фарбування в будь-який колір палітри RAL, тому будуть гармонійно виглядати на будь-якому фасаді.

Багато жителів приватних будинків шукають штори на веранду Київ може подивитися в шоурумі SUNNY TM. Там представлені всі види зовнішньої сонцезахисту, і Ви можете наживо подивитися на системи і вибрати матеріал.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  ВИДИ РЕФЛЕКСОЛІ

  Рефлексолі бувають відкритого і закритого типу. Закритий тип називають ZIP система. Відкриті рефлексолі відрізняються по діаметру вала і розміром кронштейнів кріплення. Матеріал в них фіксується за допомогою троса. ZIP система має короб і напрямні. Полотно в ній фіксується в напрямних за допомогою ZIP замку.

  ШТОРИ НА ВЕРАНДІ

  Вибираючи штори на веранду Київ дає можливість подивитися на них вживу в шоурумі SUNNY TM. Рефлексолі і ZIP система надійно захистять Вас від агресивного сонця і створять комфортну атмосферу для відпочинку на свіжому повітрі. Підібравши відповідний матеріал і колір системи зовнішня солнцезащита органічно впишеться в дизайн веранди.

  ШТОРИ В АЛЬТАНЦІ

  B шоурумах SUNNY TM представлені штори в альтанку Київ, Харків, Львів і Запоріжжя. В інших містах варіанти зовнішньої сонцезахисту можна подивитися у наших офіційних дилерів. Рефлексолі і ZIP система — ідеальне рішення для закриття альтанок і вже завоювали серця багатьох людей.

  КАСЕТНІ СОНЦЕЗАХИСНІ РЕФЛЕКСОЛІ

  ZIP система — це касетна сонцезахисна рефлексолі з направляючими. Короб захищає вал з полотном від забруднень і грає декоративну роль. Напрямні надійно фіксують тканину за допомогою zip-замку. Тому ZIP система може витримувати сильні пориви вітру.

  Отримати консультацію

  і прорахунок — це безкоштовно.

   ЦІНИ НА ШТОРИ

   На рефлексолі ціна варіюється в залежності від обраного матеріалу, розмірів і системи. ZIP система дорожча, Refleksol відкритого типу — доступніше. Матеріал полотна відрізняється не тільки за кольором і дизайну, але і за своїми технічними характеристиками (наприклад, світлопропускання). У будь-якому випадку витрати на установку рефлексолі з лишком компенсує економія електроенергії на кондиціонуванні.

   РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

   Вартість рефлексолі залежить від її системи, обраного матеріалу полотна і розмірів. На ціну також впливає спосіб управління і допоміжне обладнання. Сонце-вітрової датчик, електродвигуни і система «розумний дім» здорожують вартість рефлексолі.

   АВТОМАТИКА ДЛЯ РЕФЛЕКСОЛІ

   Ті, хто цінує комфорт і живе в ногу з часом вибирають рефлексолі і Zip-системи з автоматичним управлінням. В асортименті SUNNY TM представлені кілька варіантів двигунів, вимикачів і пультів управління до них. Завдяки автоматизації зовнішньої сонцезахисту і підключенню сонце-вітрового датчика і системи «розумний дім», Ви зможете управляти системами з будь-якої точки світу, запрограмувати час відкриття і закриття, або вибрати варіант залежності закриття рефлексолі від освітленості.