Двері Terminus

Фабрика міжкімнатних дверей TERMINUS заснована в 2005 році в Україну. На підприємстві здійснюється повний виробничий цикл, що дозволяє ретельно контролювати якість продукції, що випускається. Фабрика дверей TERMINUS оснащена новітнім італійським і німецьким обладнанням. Це робить її конкурентоспроможною на ринку міжкімнатних дверей.

Міжкімнатні TERMINUS двері мають каркас з добірної деревини без сучків і інших пороків. Сосновий брус проклеєний за технологією мікрошип, що дає йому право називатися євробрус, так як дана технологія відповідає вимогам євростандарту. Для обробки використовується високоякісний натуральний шпон дуба, горіха, анегри. Фінішна обробка дверей проводиться за допомогою поліуретанового лаку в три шари. Завдяки застосуванню лаку і спеціального клею, міжкімнатних дверей TERMINUS не страшна підвищена вологість. До того ж від вологи захищає МДФ, яка наклеюється на всі деталі, так що ці двері можна сміливо встановлювати у ванну кімнату і туалет. Правильно висушена деревина та використання надміцних лаків надає дверного полотна міцність і стійкість до механічних і іншим впливам.

Двері мають наступні комплектуючі: дверна коробка з масиву хвойних порід з облицюванням натуральним шпоном, лиштва радіусний з МДФ, покритий натуральним шпоном і добір з МДФ.

Міжкімнатні двері TERMINUS володіють багатим вибором кольорів. Також покупець може замовити нестандартний колір, і його каприз обов’язково буде виконаний. Матеріал для дверей використовується різноманітний і якісний: або масив деревини, або більш економічний варіант — шпон з благородних порід дерева. Також використовується і шпон штучний. Дизайн і моделі дверей приємно вражають різноманітністю та витонченістю.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.