Вже багато років маркіза від сонця застосовується на балконах, вікнах і терасах для захисту приміщень від спеки. Також навіси маркізи монтують в тих місцях, де немає насаджень або вони ще маленькі і не можуть забезпечити прохолодну тіні.

Найпопулярнішими є тканинні маркізи, це пов’язано з їх зовнішнім естетичним виглядом, простотою монтажу, налаштуванням та управлінням.

Ми допоможемо Вам вибрати і купити маркізу на балкон,найбільш підходящу під ваш запит (розміри, колір, міцність, ціна, тканина).

У нас представлені розсувні маркізи, відкриті маркізи, закриті маркізи, арочнімаркізи, маркізи для дачі,з автоматичним і ручним управлінням.

ТИПИ МАРКІЗ

Якщо класифікувати зовнішні сонцезахисні системи, тоді в залежності від місця установки їх ділять на віконні, балконні і терасові, у кожної з них є свої особливості.

Для вікон та вхідних дверей краще підходять ковшові або арочні маркізи (нагадують ківш або арку — складні).

Маркізи на балкон є найпростіший і недорогий вид сонцезахисту.

До найпоширеніших конструкцій відносяться терасові маркізи (розсувні маркізи) часто застосовують для великих площ.

У нас ви можете купити розглянуті види маркізи, згідно нашого каталогу, в залежності від розміру і вартості.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  ОСОБЛИВОСТІ ТА ВИДИ МАРКІЗ

  В TM Sunny маркізи від сонця представлені наступними моделями:

  • Розсувні маркізи застосовуються для дачі, котеджів і будинків, літні веранди, внутрішні дворики, будівництва відкритих майданчиків для кафе і торгових майданчиків, терас, балконів, вітрин, декору фасадів, можливо нанесення реклами або логотипу. Перевага розсувних маркіз — велика площа перекриття, яка регулюється за потребою. Одна сторона тканини кріпиться на вал, а інша зафіксована до лицьової планки. За допомогою ручного або автоматичного управління тканина вільно відкривається і змотується. В закритому стані система виглядає компактно. (Elegance, Smart, Wintent, Wintent Eco).
  • Ковшові (арочні) маркізи, покращують фасад кафе, магазину, готелю, торгового центру. Ковшові маркізи в формі купола можуть використовуватися як рекламна площа, крім захисту від надлишку сонячних променів. Маркізи монтуються на кронштейни, потім на каркас з профілю кріпиться тентовая тканину, шарніри і з’єднання виготовляють з поліпропілену. маркізи легко скласти, для їх захисту від сильного вітру, обледеніння і снігу (Canopy).
  • Маркізи на балкон оснащені додатковими поздовжніми балками, для переміщення тканини по ним. Тканина опускається і фіксується, в внаслідок виходить свого роду легкий односхилий дах над відкритим балконом. така конструкція, крім зручності користування, забезпечує і оптимальний натяг тканини, запобігаючи її можливому провисанню.

  ЯК ВИБРАТИ МАРКІЗИ?

  Маркізи від сонця дуже виграшно поєднуються з фасадами абсолютно різних стилів. вони зручно доповнюють образи будівель і споруд різної складності. поєднують в собі естетику і лаконічність. Можливість виконання різних кольорів, дозволяє досягати будь-яких задач при оформленні. Сучасний дизайн і легкість механізму дозволяє застосовувати маркізи для недорогих проектів. Маркізи від сонця займають мало простору і зберігають зовнішній вигляд будівель.

  Обираючи систему маркізи, слід приймати до уваги якість, міцність, матеріал і асортимент тканини. Акрилова тканина максимально протидіє накопиченню на поверхні бруду і фактично зберігає свій колір на період терміну служби системи.

  Правильний вибір типу і розміру маркізи допоможе вам максимально правильно підібрати відповідний саме для вас вид системи.

  ПРИЗНАЧЕННЯ І ФУНКЦІЇ МАРКІЗ

  Маркізи застосовуються для захисту від сонця. Завдяки своїй зручності та доступності маркізи набрали широку популярність серед безлічі клієнтів, серед яких власники приватних будинків (котеджі, дачі, тераси) і представників сфери обслуговування (кафе, ресторани, готелі).

  Важливий і той факт, що використання маркіз в літній період зберігає до 60% енергії кондиціонерів.

  ПЕРЕВАГИ

  • Захист від сонця;
  • можливість використання на різних по площі об’єктах;
  • можливість підбору кольору і форми під будь-який дизайн проект;
  • можливість нанесення зовнішньої реклами;
  • легкість в управлінні;
  • недорога вартість; (Завдяки власному виробництву)
  • Ощадливість. (Все в одному місці — підбір, монтаж, доставка)