Рулонні штори

Використання тканинних ролет (так багато хто називає рулонні штори) — нове слово в створенні сучасного і унікального дизайну житлових і офісних приміщень. У них поєдналися практичність віконних жалюзі і затишок класичного текстилю. Найширший вибір кольорів, фактур і візерунків без праці «впише» новинку в будь-який інтер’єр. Яскраві акценти або стриманий тон, приховані мереживним полотном вікна, або їх оновлений вигляд — все може стати реальністю завдяки рулонним шторам. Але ролети — це не тільки оригінальний стиль. Це дійсно практичне рішення, затишок в домі і просто вигідна покупка.

Види рулонних штор

Рулонні штори класифікують за типом тканини і по конструкції системи.

Класична вільно висяча рулонна штора з відкритим рулоном на струні або без неї, призначена для монтування на віконній стулці (рамі) або на стіну.
Естетична система, безаварійна і проста в монтажі.
Тканина опускається та піднімається за допомогою універсального самоблокуючого механізму, завдяки якому можна зупиняти  в будь-якому місці без необхідності блокування ланцюжка.

На цих фото зображені штори з відкритим валом.Тому вони і називаються відкритими системами.На сьогодні це найбільш ходова і не дорога система. Тканина може рухатися по струні, в алюміневой направляючої рейці, кріпитися з низу магнітом, або взагалі вільно висіти.

Рулонні штори з закритим валом мають короб, в який змотується тканина  і бічні алюмінієві напрямні планки. При опусканні тканина плавно бігає  між  напрямними планками, яка в свою чергу більш щільно прилягає до стеклу.Завдяки цьому практично відсутні засвітки з боків тканини, що дає можливість максимально затінити приміщення.

Конструкція також має самоблокуючий механізм,завдяки якому тканину можна зупиняти в будь-якому місці без необхідності блокування ланцюжка.

Штори день-ніч мають  2 положення для доступу сонячного світла: — повне підняття полотна та зміна розташування смужок.Їх конструкція дозволяє вибирати необхідний рівень світла по всій площі склопакета.

Цей тип сонцезахисту ще називають «зебра». А все тому, що в їх основі тканину з горизонтальними смугами. Вона обертає нижню і верхню планки, які встановлені на вікна. Тому при прокручуванні полотен, смуги рухаються і поєднуються, створюючи різний рівень освітлення.

Для створення ефекту «день» прозорі ділянки тканини повинні знаходиться на одному рівні, а для «ночі» — затемнені. Рулонні штори день-ніч (Зебра) дозволяють виставляти і проміжний режим з легким півмороком в приміщеннях

Приміщення, де розташовані такі вироби, набуває додатковий обсяг, візуально розширюючи в напрямку смужок. Тому це ще дає можливість моделювання простору.

Фальш-штора — конструкція для глухого закриття фрамуг, кватирок і вікон нестандартної форми, у випадках неможливості установки повноцінної рулонної штори з яких-небудь причин.
Фальш-штора складається з двох алюмінієвих балок і розташованої між ними тканини. У торцях алюмінієвих балок знаходяться спеціальні заглушки, які замикаються в пластикові фіксатори. Пластикові фіксатори прикручуються до вікна саморізами.
Дана конструкція є знімною, що дозволяє при необхідності здійснювати догляд за вікном.