Вхідні двері

Якісні і надійні вхідні двері

Вхідні двері в будинку виконує безліч корисних функцій. Вона добре утримує тепло і забезпечує високу звукоізоляцію. Крім того, хороша і надійна модель може захистити ваш будинок від проникнення зловмисників. Вибирати вхідні двері слід дуже ретельно. Від цього залежить, наскільки функціональної вона виявиться в подальшому.

Складність вибору вхідних дверей полягає в тому, що потрібно витратити чимало часу на пошуки дійсно хорошою моделі. Але вихід є, ви можете купити вхідні двері, завітавши до нашого магазину.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  На що потрібно звернути увагу при покупці

  На сьогоднішній день в магазинах представлено безліч видів дверей, які відрізняються між собою за ціною, якістю, дизайну і, звичайно ж, розміром. Кожен бажаючий може підібрати модель на свій смак. Але перед тим як зробити покупку ми рекомендуємо ознайомитися з простими рекомендаціями, які допоможуть зробити вам правильний вибір.

  Вхідні двері з металу повинні комплектуватися двоконтурним або трьохконтурним ущільнювачем по периметру полотна і коробки. Інакше конструкція не забезпечить належної тепло- і звукоізоляції.

  Якими характеристиками повинна володіти якісна вхідна дверь:

  • конструкція повинна бути виготовлена ​​з надійних і міцних матеріалів, які зможуть забезпечити захист від злому;
  • на дверному полотні повинен бути вічко, що забезпечує хороший огляд зовнішньої території;
  • вона повинна мати хороші ізоляційні показники за всіма характеристиками (звукоізоляція, теплоізоляція, і т.д.);
  • вона також повинна мати гарний дизайн. Погодьтеся перше, що бачать ваші гості, це вхідні двері. Згідно основам дизайну вона повинна відповідати внутрішньому інтер’єру квартири. Для приватних будинків важливо, щоб за стилем вона підходила під архітектуру будинку;
  • конструкцію для приватного будинку слід брати більш якісну, адже вона піддається повсякденного впливу кліматичних умов;
  • для приватного будинку, віддавайте перевагу двері з терморозривом;
  • перевірте наявність гарантії від виробника або ж від самого магазину. Є ряд непередбачуваних факторів, які можуть трапитися з вами при їх установці.

  При покупці, слід звернути увагу і на всі комплектуючі. Мова зараз піде саме про коробку. Як правило, дорогі варіанти вже в комплекті йдуть з усім необхідним. Для створення якісних складних коробів, використовують, як правило, цільногнутий профіль. Це більш надійний варіант.

  Види дверних конструкцій

  Всі моделі, які представлені на нашому ринку, умовно можна за типом матеріалу розділити на такі підгрупи:

  • металеві двері для квартири;
  • двері зі склопакетом для будинку;
  • двері дерев’яні для будинку;
  • двері алюмінієві для об’єкту, що охороняється котеджу і т.д.

  Як показує практика більш затребуваними — є металеві моделі. Це і не дивно, адже вони набагато міцніше і надійніше в своєму сегменті. Дерев’яні моделі, вірніше металлодеревянние також славляться своєю якістю. Вони всередині містять металевий каркас або ж лист, який забезпечує міцність всієї конструкції на довгі роки. Є, звичайно ж, моделі і з чистого дерева. Наприклад, вельми популярні двері з дуба. Але дозволити собі їх може не кожен.

  Інші види вхідних дверей, як правило, не використовуються для установки в будинках або квартирах. Їх, як правило, встановлюють в магазинах або ж супермаркетах.

  Залежно від призначення, вхідні двері діляться на наступні групи:

  • герметичні;
  • куленепробивні;
  • звуко- і теплоізоляційні;
  • протипожежні та протиударні;

  Варто відзначити, що будь-яка високоякісна дверь з хорошими показниками міцності є протиударною. До протипожежних конструкцій відносяться моделі з металу. Куленепробивні мають високий рівень міцності і захисту. Вони виготовляються з надійних металевих сплавів. Коштують вони набагато дорожче звичайних дверей.

  Якісні і надійні броньовані двері зсередини зміцнюються спеціальними ребрами жорсткості, розташованими і горизонтально, і вертикально.

  За способом відкриття / закривання їх можна поділити на дві великі групи:

  • орні. Можуть відкриватися назовні або ж всередину. У таких конструкціях механізми замків розташовуються з лівого або з правого боку;
  • розсувні. Як правило, дані моделі поділені на дві частини. Механізм дозволяє відкривати їх в одну з двох сторін;

  У сучасних котеджах розсувні двері можна зустріти досить часто. Це в першу чергу зручно і практично. Такі двері не крадуть простір! Особливо актуально встановлювати такі двері на терасу. Вони дуже прості у використанні і практичні. Тільки важливо врахувати, що якщо ви хочете такого роду двері встановити в своєму будинку, то слід заздалегідь спроектувати їх розташування.

  Залежно від кількості стулок їх можна поділити ще на наступні групи:

  • Одностулкові. Це одне велике полотно, яке закриває весь дверний отвір;
  • Полуторні. Вони складаються з двох частин однієї великої, а другий трохи менший. Як правило, та сторона, що меншого розміру фіксується наглухо. Але при необхідності її легко відкрити;
  • Двостулкові. Як і попередня модель, ці двері також складаються з двох частин. Різниця полягає лише в тому, що в даному випадку обидві частини можуть відкриватися незалежно один від одного.

  За зовнішнім виглядом вони можуть також бути різними:

  • стандартної форми і розміру;
  • арочні;
  • з декоративним склінням;
  • з фрамугою, що відчиняється або ж без неї і т.д.

  Отримати консультацію

  і прорахунок — це безкоштовно.

   У чому полягає різниця між покупкою дверей під замовлення і вже готових моделей

   Вхідні двері у нашому магазині представлені у великому асортименті. Але часом буває так, що всі моделі, з якими ви ознайомилися вам не підходять. В результаті виникає потреба купити їх за індивідуальним замовленням. Далеко не завжди це обійдеться вам дорожче, ніж покупка вже готової моделі, якщо двері будуть в тій же комплектації. При цьому модель за індивідуальним замовленням, Ви можете укомплектувати замками і обробкою на Ваш смак.

   Переваги покупки двері під замовлення:

   • двері буде повністю відповідати вашим вимогам;
   • ви можете підібрати гарні і міцні матеріали;
   • готова конструкція буде повністю відповідати розмірам і формі дверного отвору, що забезпечує просту і швидку її установку;
   • ви отримаєте двері унікального дизайну.

   Якщо ж є модель на складі магазину, яка вам підходить за всіма параметрами, то краще придбати її. Таким чином, ви зможете непогано заощадити час. А час — це найцінніше, що є в нашому житті. Купуючи готову модель, ви зможете встановити її швидко, так як немає необхідності чекати поки її виготовлять і доставлять вам.

   Але як то кажуть — кожному своє. Якщо вам дозволяють фінанси, і ви не поспішаєте з установкою, то можете купити двері вхідні за індивідуальним замовленням. В іншому випадку, краще вибрати модель з готових пропозицій.

   Розміри

   Незалежно від форми і типу дверної конструкції, існують деякі стандарти, яких дотримуються всі виробники. Основними параметрами, за якими обчислюються розміри є:

   • ширина. Згідно вимогою ГОСТу це значення має бути в діапазоні від 900 до 1000 мм. для одностулкових стандартних дверей, а для нестандартних моделей ширина може бути рівною і до 1550 мм, а для двостулкових навіть 1950мм і більше;
   • висота. За стандартом цей показник не повинен перевищувати 2370 мм для вхідних дверей без фрамуги. Даний параметр визначається у співвідношенні до висоти стелі і, звичайно ж, ширини самого полотна. Але висота може бути набагато вище, в цьому випадку двері виготовляються індивідуально з фрамугою.
   • товщина. Даний показник не має будь-яких граничних норм. Все залежить від використовуваного матеріалу і виду конкретної моделі. Проте товщина стіни повинна бути достатньою, а матеріал стіни досить міцним, для того щоб забезпечити можливість якісного монтажу вхідних дверей.