Двері Міністерство дверей

Торгова марка «Міністерство Дверей» зайняла щільні позиції на ринку України з виробництва вхідних дверей, зарекомендувавши себе тільки з кращого боку своєю надійністю, якістю і доступною ціною. Виробництво вхідних металевих дверей «Міністерство Дверей» здійснюється на сучасному обладнанні при впровадженні новітніх технологій і матеріалів при повній автоматизації, що гарантує тривалий і надійний термін експлуатації вхідних металевих дверей.

«Міністерство Дверей» створює комфортну атмосферу і затишний мікроклімат Вашого дому. Вхідні металеві двері «Міністерство Дверей» мають подвійний контур ущільнення, який захищає від протягів і проходження стороннього запаху. Теплоізоляцію дверей забезпечує рівномірно заповнений утеплювач по всій вхідних дверей, він же підвищує звуконепроникність. Наявність бронінакладкі, марганцевої пластини.

Різноманітний модельний ряд вхідних дверей «Міністерство Дверей», який задовольнить запити будь-яких покупців. Від бюджетної серії з хорошими характеристиками на вхідні двері до карколомного дизайну двері класики або модерну для вимогливого інтер’єру Вашого будинку.

Продумана конструкція вхідних металевих дверей «Міністерство Дверей», має чітку геометрію, випробувана до деформації і різних впливів. Завод дверей «Міністерство Дверей» використовує тільки якісний матеріал, фурнітуру і комплектуючі. Вхідні двері проходять ретельну перевірку відділу контролю якості. За міцність і взломостойкость металевих дверей відповідає цельногнуті короб з холоднокатаної рулонної стали, ребра жорсткості, підсилювальні пластини і антизрізи.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.