Зовнішні системи

Зовнішня солнцезащита — найефективніший спосіб захисту будинку від сонця. Відбиваючи сонячну енергію ще до потрапляння в приміщення, зовнішня солнцезащита робить атмосферу в ньому більш комфортною. Сучасні розробки та дизайнерські рішення роблять системи зовнішньої сонцезахисту не просто функціональними, але і естетично привабливими. Багато системи використовуються архітекторами як важливий елемент дизайну фасаду.

Види зовнішньої сонцезахисту:

 • Refleksol (рефлексолі), ZIP-системи;
 • маркізи;
 • перголи;
 • Терасні системи.

Деякі системи зовнішньої сонцезахисту (Refleksol, ZIP-системи, маркізи) можуть бути використані для захисту і вікон і веранд, терас і інших відкритих майданчиків. Вони встановлюються на стіну (або колони). Інші зовнішні сонцезахисні системи (перголи і терасові системи) можуть бути окремим архітектурним елементом, або доповнювати веранди, тераси та ін.

Зовнішня солнцезащита вже давно стала невід’ємною частиною архітектури більшості європейських міст, оскільки довела свою ефективність в економії енергії на кондиціонуванні. Що особливо актуально в наш час.

Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам з вибором.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО СОНЦЕЗАХИСТУ

  Зовнішня солнцезащита від SUNNY TM — це комплектуючі і тканини від провідних європейських виробників. Гарантія якості, висока ветроустойчивость і широкий вибір систем і тканин по дизайну і технічним характеристикам. Системи зовнішньої сонцезахисту спроектовані з урахуванням всіх нюансів кліматичної зони України, завдяки чому їх немає необхідності демонтувати на зиму. Зовнішні сонцезахисні системи можуть не тільки захистити від сонця і спеки в літній період, а й створити комфортну атмосферу в холодну пору року. Так, перголи в поєднанні з ZIP-системою, можуть продовжити експлуатацію відкритих майданчиків кафе, при додатковому використанні УФ ламп.

  ЯК ВИБРАТИ ВИДІЛЕННЯ СОНЦЕЗАХИСТУ?

  Для вибору треба спочатку зрозуміти які види зовнішньої сонцезахисту бувають. І який вид більше всього підходить для вирішення конкретного завдання. Для захисту вікон і критих веранд і альтанок відмінно підійдуть Refleksol і ZIP-системи, а також деякі моделі маркіз. Для створення тіні на відкритій веранді, терасі, літньому майданчику кафе, басейнів та ін. Вибір слід зупинити на перголах або терасових системах.

  Важливим аспектом є матеріал стіни, куди будуть кріпитися системи зовнішньої сонцезахисту. Від нього залежить складність і швидкість монтажу.

  Зовнішня солнцезащита — це частина екстер’єру будівлі, тому до вибору матеріалу (тканини) потрібно підходити відповідально. Вони бувають не тільки різного дизайну, а й різного ступеня світлопропускання (для південних і північних сторін будівлі рекомендується використовувати різні за ступенем закриття матеріали).

  ПРИЗНАЧЕННЯ І ФУНКЦІЇ ЗОВНІШНІХ СОНЦЕЗАХИСНИХ СИСТЕМ

  Зовнішня солнцезащита є основним бар’єром для сонячної енергії. Відсікаючи спекотні сонячні промені ще до потрапляння їх в приміщення всі види зовнішньої сонцезахисту допомагають у створенні комфортної атмосфери всередині будівлі. Будучи при цьому ефектним елементом в дизайні фасаду.

  ПЕРЕВАГИ

  Зовнішня солнцезащита від TM SUNNY це:

  • Комплектація і тканини від провідних європейських постачальників.
  • Багаторічний досвід роботи компанії Suntech — перевірені часом вузли та елементи конструкцій маркіз і пергол.
  • Широкий асортимент акрилових тканин для маркіз компанії Satler (Австрія), і тканин для Refleksol і ZIP-систем від Serge Ferrari (Франція), Coulisse (Нідерланди), Giovanardi (Італія).
  • Наявність міжнародних сертифікатів якості.
  • Надійні двигуни для автоматизації систем.
  • Можливість підключення до системи «Розумний Дім».
  • Індивідуальний підхід до кожного замовлення.