Фурнітура

Віконна фурнітура – забезпечення функціональності та безпеки

Функціональність та зручність користування вікон забезпечує якісна фурнітура. Адже від її правильного вибору та коректної установки залежить на 50% тривалість експлуатації металопластикових віконних конструкцій. Обирати її варто в комплексі з профільними системами та склопакетами, щоб створити у приміщенні затишок, комфорт та сприятливий мікроклімат.

Призначення та функціонал фурнітури


Перш за все, віконна фурнітура забезпечує відкриття та закриття стулок вікна, як повністю, так і для провітрювання чи мікропровітрювання. Існують різні варіанти відкриття – поворотно-відкидний, роспашний, просто відкидний чи поворотний. Окрім того, завдяки спеціальним елементам, забезпечується безпеку приміщення, уникаючи злом та проникнення. Вона перешкоджає провисанню стулок та блокує їхнє помилкове відкривання. Передбачується також спеціальний захист від дітей та тварин, у випадку небажаного чи небезпечного відкриття ними вікон.

roto
maco

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.

  Гідний асортимент якісної фурнітури


  Наша компанія використовує в своєму виробництві високоякісну фурнітуру для вікон відомих брендів, що характеризується такими перевагами:

  • МАСО. Австрійська продукція, відрізняється елегантним зовнішнім виглядом, надійністю та простотою в експлуатації. Її робота м’яка, монтаж та обслуговування легкі. Гарантія з урахуванням восьмикратного відкривання стулки вікна за добу складає не менше 10 років. Всі деталі є універсальними, до них можна підібрати додаткові деталі. Асортимент та функціонал великі, наявний протизломний захист. Кожна деталь має трьохшарове покриття – хром, цинк, бджолиний віск. Основні елементи посилені спеціальними ребрами жорсткості.
  • ROTO. Фурнітура німецького виробництва з гарантією надійної та довготривалої служби понад 10 років. Відмітний момент – унікальне покриття срібного відтінку Roto Sil Nano забезпечує високу антикорозійну стійкість та відповідає високим вимогам екологічності. Робота високоточна та м’яка. Асортимент вражаюче широкий. Існують модульні елементи, що дозволяють на встановлену стулку приєднувати додаткові опції. Петлі здатні витримувати до 130 кг ваги стулки. Використовується протизломний функціонал, а також блокуючи системи від помилкового відкриття вікон.
  • AXOR. Українська продукція характеризується оптимальним співвідношенням гідної якості та доступної вартості. Відрізняється функціональністю та ергономічністю, плавним та тихим відкриттям. Забезпечує щільне прилягання стулки, що підвищує тепло – та звукоізоляційні властивості. Петлі надійно працюють при вазі стулки до 130 кг. Наявні елементи для захисту віз злому. Гарантовано надійно пропрацює не менше 10 років або 20 тисяч повних циклів відкривань.

  Наші спеціалісти допоможуть визначитися з вибором оптимально підходящої фурнітури для того чи іншого виду вікна. Ми враховуємо всі побажання клієнтів, щоб забезпечити комфортну, безпечну та довготривалу експлуатацію установлених вікон.

  winkhaus
  axor