Балкони та лоджії

Ми готові надати послуги з скління балкона або лоджії різного рівня складності. Це може бути як просто їх скління, так і повний комплекс робіт, включаючи, винос, зовнішнє і внутрішнє облаштування. Дане оформлення лоджій і балконів наша компанія успішно здійснює більше 10 років . До складу одної і тої ж бригади входять майстри, що володіють потрібною кваліфікацією і досвідом. Це дає можливість їм професійно виконати весь спектр робіт по облаштуванню лоджій або балконів.

Скління балкона або лоджії: тепле або холодне

Ми можемо здійснити як теплий, так і холодний спосіб скління. У чому ж їх принципова відмінність?

Тепле скління рекомендується застосовувати, якщо балкон / лоджію після реконструкції планується використовувати як додаткову корисну житлову площу, наприклад, в якості кабінету, кімнати відпочинку, зимового саду, спортивного куточка. А також для розширення кухні або залу. В такому випадку потрібно грамотно підійти до вибору не тільки конструкції пластикових вікон, але і способу утеплення парапета.

Холодне скління здійснюється, коли ви хочете використовувати балкон / лоджію для зручної сушки білизни або в якості «склад» для неходових речей. У даній ситуації вимога до їх скління буде простіше. А відповідно процес буде коштувати значно дешевше.

Ціни на типові балкони та лоджії

На вартість засклення балкона / лоджії надають вплив декількох факторів:

  • Їх конфігурація та розміри;
  • Вид профілю, стеклопакети, фурнитури;
  • Тип застеклення: холодне або тепле.

Отримати консультацію

і прорахунок — це безкоштовно.