activPilot Comfort PADK

activPilot Comfort PADK

Комфортний мікроклімат для всієї сім’ї

У таких приміщеннях, як ванна кімната, кухня або спальня збирається дуже багато вологи, яку слід систематично видаляти. Якщо цього не робити, на стінах утворюються цвіль та грибок. Вони не тільки псують стіни, але й, насамперед, шкодять нашому здоров’ю. Проблему вирішує сучасна фурнітура activPilot Comfort PADK з можливістю безпечного та оптимального провітрювання.

Природний мікроклімат та енергозбереження

За результатами річних досліджень німецького інституту фізики Фраунгофера саме вікна з фурнітурою activPilot Comfort здатні відтворити природну циркуляцію повітря в кімнаті. Приплив свіжого повітря відбувається завдяки зміщенню стулки рівномірно по всьому периметру на 6 мм. У такому разі повітрообмін відбувається не лише у привіконній зоні, але й загалом у всьому приміщенні, оскільки повітря поширюється повільно і рівномірно.

Провітрювання з activPilot Comfort  унеможливлює утворення конденсату, плісняви, запобігає швидкому охолодженню (виморожуванню) при мінімальних втратах енергії порівняно з традиційним провітрюванням через нахил. До прикладу, при температурі ззовні 0°С за 10 хв. кімната з вікном у режимі нахилу охолоджується на 2°С, а у режимі паралельного зміщення – на 0,5°С.

Такий тип провітрювання виключає протяги та захлопування, а також підвищує захист вікна від потрапляння води під час дощу. Шум з вулиці значно менший, ніж з вікном у положенні нахилу.

Європейський рівень безпеки RC2

Варто відзначити, коли вікно знаходиться у положенні паралельного зміщення з вертикально піднятою ручкою, з вулиці здається, що воно щільно зачинене. Це значно знижує ймовірність спроби проникнення. Але навіть якщо зловмисник спробує, то натрапить на унікально сконструйовані протизламні стальні зачепи в кутах рами, які забезпечують клас протизламності RC 2 навіть у режимі провітрювання. activPilot Comfort – єдина на ринку фурнітура, яка пропонує таку можливість.

Дана система може бути оснащена датчиками вологості та електроприводом BDT D+H (activPilot PADM). У 2014 році Winkhaus розробив моделі для нестандартних за формою вікон (activPilot PADS).

Допустимі параметри

Для вікон з ПВХ: 

 • Максимальна вага стулки: 100 кг
 • Мінімальна ширина стулки по фальцу: 460 мм
 • Максимальна ширина стулки по фальцу: 1475 мм
 • Мінімальна висота стулки по фальцу: 695 мм
 • Максимальна висота стулки по фальцу: 2300 мм
 • Співвідношення сторін FFB:FFH: ≤ 1,5:1*
 • Максимальна площа стулки: 2,5 м2

Регулювання

Для завіс

 • Регулювання по висоті: +3 / -3 mm
 • Регулювання по ширині: +/- 2 mm
 • Регулювання притискання: +/- 0,8 mm

Для кронштейну

 • Регулювання у діапазоні: +3,5 / -2 мм

Примітка
* Співвідношення ваги до розміру Ви можете знайти на діаграмах відповідного технічного каталогу.

Природне провітрювання з фурнітурою activPilot Comfort PADK

Інноваційна розробка Winkhaus з додатковою функцією паралельного зміщення стулки забезпечує природне провітрювання приміщення, здоровий мікроклімат, економію електроенергії та надійний захист від злому.

Природне провітрювання з фурнітурою activPilot Comfort PADK

Інноваційна розробка Winkhaus з додатковою функцією паралельного зміщення стулки забезпечує природне провітрювання приміщення, здоровий мікроклімат, економію електроенергії та надійний захист від злому.

Зміна фурнітури на activPilot Comfort в стандартному вікні

Інноваційна  фурнітура activPilot Comfort поєднує в собі природне провітрювання та високий рівень протизламності. Комфорт користування вікном із встановленою системою activPilot Concept можна легко підвищити, встановивши систему activPilot Comfort.

Випробування фурнітури Winkhaus на протизламність – клас RC2

Випробування фурнітури Winkhaus на протизламність
згідно з європейськими нормами 2011 року DIN EN 1628, DIN EN 1629 та DIN EN 1630, клас RC2

Монтаж activPilot Comfort PADK

Поворотно-відкидна фурнітура з паралельним зміщенням легко встановлюється на стулку. Її комплектація міститить наявний для системи activPilot Concept діапазон елементів.

Добавить комментарий